Trwający sezon grzewczy to dobry moment aby przypomnieć - głównie użytkownikom ogrzewającym się piecami na paliwo stale oraz gazowe - o właściwym użytkowaniu instalacji grzewczej, dbaniu o jej stan techniczny oraz regularne przeglądy. To ostatnie zadanie należy do każdego zarządcy budynku. ZZK jest w trakcie takich przeglądów. W tym roku kontrole przeprowadzone będą w 818 budynkach mieszkalnych oraz użytkowych.
- Każdy kominiarz ma identyfikator - mówi Tomasz Czarnik z Zakładu Kominiarskiego "Kominiarczyk". - Zanim rozpocznie się kontrola, wywieszane są informacje kiedy się odbędzie  - dodaje.
W sytuacji, kiedy w budynku zarządzanym przez ZZK, najemcę zaniepokoi działanie instalacji - konieczne jest zgłoszenie nam takiego zdarzenia. Numery telefonów i adresy e-mail
do właściwych Biur Obsługi Klienta
 znajdują się na stronie internetowej, możemy
też skorzystać z pomocy wyszukiwarki. Poza godzinami pracy i w dni wolne należy kontaktować się z pracownikami BOK-ów dzwoniąc pod telefony alarmowe.

ZZK ma zawarte umowy ze Spółdzielnią Pracy Usług Kominiarskich "Florian".
W 2022 roku skontrolujemy:

  • 8 835 lokali w 659 budynkach mieszkalnych,
  • 355 lokali w 159 budynkach użytkowych.

 

Więcej o kampanii informacyjnej:
Czadowa Akcja 2022, wroclaw.pl,
Czadowa Akcja 2021, informacje na stronie ZZK Uwaga Najemcy [...] oraz na wroclaw.pl,
Czadowa Akcja 2020, informacje na stronie ZZK Ogrzewaj bezpiecznie swoje mieszkanie.

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij