Szanowni Państwo,
kiedy realizujecie sprawy w Zarządzie Zasobu Komunalnego, podajecie nam swoje dane osobowe. Dane te wykorzystujemy tylko w celach, które wynikają z przepisów prawa, zawartej z Państwem umowy lub wyrażonej przez Państwa zgody. Zbieramy tylko takie dane, które są konieczne, żeby zrealizować Państwa sprawę. Do ochrony danych osobowych przykładamy dużą wagę, dlatego też, w związku z wejściem w życie zmian wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych
w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 poniżej informujemy Państwa o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH W ZZK
KLAUZULE INFORMACYJNE
REGULAMIN MONITORINGU WIZYJNEGO
E-FAKTURA – ZGODA DLA KLIENTÓW

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij