Tryb przekazywania w najem lokali użytkowych stanowiących własność Miasta Wrocław

Lokale użytkowe stanowiące własność Gminy Wrocław, przeznaczone do prowadzenia działalności gospodarczej są przekazywane w najem w drodze przetargu.

W każdym ogłoszeniu o przetargu podawane są informacje:

  • o lokalu (powierzchnia, wyposażenie w media, przewidywana branża, wywoławczy czynsz netto, wysokość wadium, itp.),
  • o rodzaju przetargu wraz z wykazem niezbędnych do złożenia informacji i dokumentów,
  • inne informacje dotyczące najmu lub nieruchomości, w której położny jest lokal (czas trwania umowy najmu, wspólnota, umieszczenie nieruchomości w wykazie zabytków, itp.),
  • dane organizacyjne – miejsce i data przetargu, termin i miejsce składania ofert, nr konta, na które należy wpłacić wadium, terminy oglądania lokali, telefony i adresy organizatorów – miejsce uzyskiwania szczegółowych informacji.

Pełne teksty ogłoszeń o przetargach na najem lokali, są publikowane w Biuletynie Informacji Publicznej Zarządu Zasobu Komunalnego pod adresem bip.zzk.wroc.pl – przetargi na lokale użytkowe. Ogłoszenia są również umieszczane na tablicach ogłoszeń Urzędu Miejskiego przy pl. Nowy Targ 1/8 i w siedzibie Zarządu Zasobu Komunalnego przy ul. św. Elżbiety 3 w strefie klienta.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij