Zapraszamy na festyn „Dbam to mam”, który odbędzie się na nowym placu zabaw między ulicami: Zachodnią, Zielonogórską, Ścinawską i Lubińską.

Zarząd Zasobu Komunalnego wspólnie z Biurem Zrównoważonej Mobliności i Radą Osiedla Szczepin chce rozmawiać z mieszkańcami przede wszystkim o  aktywnej mobilności w mieście. Podwórkowe spotkanie, to przede wszystkim możliwość oznakowania swojego roweru, zasięgnięcia informacji, do kogo należy się zwrócić z możliwością dzierżawy miejsca w osiedlowej wiacie rowerowej, gry z osiedlowym radnym przyniesie nie tylko edukację, ale także zabawę - głównie dla najmłodszych, ale i dorośli nie będą się nudzić. Nauka poprzez zabawę jest przyjemna i łatwa do zapamiętania a segregacja śmieci wpływa nie tylko na nasze najbliższe otoczenie ale także na środowisko. I o tym właśnie chcemy przekonywać mieszkańców.

Widzimy się we wtorek 03.06 o godz. 15:00

Na festynie nie zabraknie konkursów z nagrodami i drobnymi upominkami dla tych, którzy będą brać udział w zaplanowanych grach i zabawach.
Będzie też możliwość oznakowania swojego roweru, ale uwaga: warunkiem jest obowiązkowe wyposażenie roweru (odblaski, dzwonek, światełka, sprawny hamulec), wygrawerowany na ramie numer seryjny, dowód zamieszkania lub zameldowania we Wrocławiu, dowód zakupu roweru.
Chętni będą mogli samodzielnie zrobić sobie przypinki.

Spotykamy się na podwórku, gdzie w kwietniu br. oddaliśmy do użytku nowy plac zabaw. Więcej o inwestycji we wpisie: Przy Zielonogórskiej jest zielono i jest górka 

„Dbam to mam” to cyklicznie organizowane przez Zarząd Zasobu Komunalnego festyny podwórkowe. Ich celem jest uwrażliwienie lokalnej społeczności na troskę o wspólną przestrzeń, w której żyją - dbając o nią mogą zyskać nie tylko ładne otoczenie,
ale i dobrosąsiedzkie relacje. My wiemy, że warto i chcemy do tego namawiać wrocławian.
Więcej o samej akcji można przeczytać na naszej stronie TUTAJ

O tym, jak wyglądał nasz festyn we wcześniejszych latach można przeczytaj również TUTAJ

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij