Zapraszamy na festyn „Dbam to mam”, który odbędzie się na nowo wyremontowanym podwórku między ulicami: Cybulskiego, Pomorską, Dubois i Drobnera. Dlaczego właśnie tu chcemy spotkać się z mieszkańcami najbliższej okolicy?

Zarząd Zasobu Komunalnego wspólnie ze spółką Ekosystem i Radą Osiedla Nadodrze chce rozmawiać z mieszkańcami przede wszystkim o segregacji śmieci - ten problem najczęściej jest zgłaszany przez okolicznych mieszkańców. Podwórkowe spotkanie przyniesie nie tylko edukację, ale także zabawę - głównie dla najmłodszych, ale i dorośli nie będą się nudzić. Nauka poprzez zabawę jest przyjemna i łatwa do zapamiętania a segregacja śmieci wpływa nie tylko na nasze najbliższe otoczenie ale także na środowisko. I o tym właśnie chcemy przekonywać mieszkańców.

Widzimy się w środę 05.10 o godz. 15:00

Na festynie nie zabraknie ekowyzwań, konkursów z nagrodami i drobnych upominków
dla tych, którzy będą brać udział w zaplanowanych grach i zabawach.
Seniorom i osobom samotnym rozdawane będą Koperty życia. 

Informacje o naszym festynie można znaleźć na stronie wroclaw.pl

„Dbam to mam” to cyklicznie organizowane przez Zarząd Zasobu Komunalnego festyny podwórkowe. Ich celem jest uwrażliwienie lokalnej społeczności na troskę o wspólną przestrzeń, w której żyją - dbając o nią mogą zyskać nie tylko ładne otoczenie,
ale i dobrosąsiedzkie relacje. My wiemy, że warto i chcemy do tego namawiać wrocławian.
Więcej o samej akcji można przeczytać na naszej stronie TUTAJ

O tym, jak wyglądał nasz festyn we wcześniejszych latach można przeczytaj również TUTAJ
*********************
Relację z festynu można zobaczyć we wpisie Koniec prac remontowych na podwórku między Mostami Pomorskimi a Uniwersyteckim

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij