Sezon grzewczy to czas, kiedy Zarząd Zasobu Komunalnego przypomina
o właściwym użytkowaniu instalacji grzewczej w lokalach, a także
o trwających przeglądach kominowych. Tylko w naszym zasobie przeglądem objętych jest 771 budynków gminnych. Kominiarze odwiedzą 7 563 lokali mieszkalnych i 361 lokali użytkowych.
Celem przeglądów jest wyeliminowanie ewentualnych nieprawidłowości. A o tym, jak bardzo mogą być one niebezpieczne w skutkach przypominamy, jak co roku, podczas miejskiej CZADOWEJ AKCJI.
Czadowa Akcja, to oprócz kontroli i edukacji, również apel o wymianę pieców niskiej klasy. Przypominamy, że jeszcze w tym roku można uzyskać dotację w wysokości 10 tys. zł. Więcej informacji na stronie Zmień Piec.

Naszym najemcom przypominamy o właściwym użytkowaniu instalacji grzewczej. W przypadku kłopotów z ogrzewaniem lub przewodem kominowym należy zgłosić się bezpośrednio do właściwego Biura Obsługi Klienta. Poza godzinami pracy i w dni wolne należy kontaktować się
z pracownikami dzwoniąc pod telefony alarmowe. WAŻNE TELEFONY.
Jak wygląda przegląd kominowy, ile trwa,  czy jest obowiązkowy
i czym się kończy opowiada w nagraniu Maciej Rogala, mistrz kominiarski, pracownik SPUK Florian.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij