To był rok! Festyny Dbam to Mam w 2025 r.

Dbam to mam – akcja, która ma edukować użytkowników gminnych podwórek i kamienic – przede wszystkim dzieci, ale także dorosłych – w sprawie poszanowania własności wspólnej. Zarząd Zasobu Komunalnego już od 15 lat prowadzi te spotkania. Idea bez zmian. Ale, szczególne ostatni rok, pozwolił nam dostrzec jeszcze jeden bardzo ważny aspekt festynów -pielęgnowanie wspólnych relacji … Czytaj dalej To był rok! Festyny Dbam to Mam w 2025 r.