Dbam to Mam – finałowy festyn – Nadodrze nadchodzimy!

Widzimy się we wtorek (07.10) w godz. 15:00 – 18:00 na podwórku między ulicami Jagiellończyka – Rydygiera – Wincentego – Chrobrego. Na festynie nie zabraknie atrakcji i konkursów z nagrodami. Dla dzieci – możliwość zdobycia tytułu Asa Podwórka, malowanie buzi, bańki dymne (!), tatuaże, naklejki, malowanie kamyczków, kolorowanki. EKOedukacja przygotowana przez Ekosystem – kto był … Czytaj dalej Dbam to Mam – finałowy festyn – Nadodrze nadchodzimy!